Tüm Kategoriler

Ana Sayfa>Hakkımızda>Kurumsal

Kurumsal

Furong Özel Bölgesi, Changsha'daki Hunan Çelik Sanayi Bölgesi'nde bulunan Hunan Steel Co., LTD., Çin'in önde gelen çelik boru üreticilerinden biridir. çelik boru üretimi, stoklama, yurt içi ve yurt dışı pazarlama. Amacımız, "En İyi Fiyat, Yüksek Kalite, Hızlı Teslimat, Birinci Sınıf Hizmet" ile müşteri için en iyi kurumsal görselleştirmeyi yaratmaktır.

Hunan, Hebei ve Tianjin Eyaletinde ERW Çelik Boru, SSAW Çelik Boru, LSAW Çelik Boru, SMLS Çelik Boru, Petrol Ülkesi Boru ürünleri, İçi Boş Bölümler üreten birkaç üretim üssü kurduk.Kazan Çelik Boru,Alaşımlı Çelik Boru,Paslanmaz çelik boru ve Boru Ek Parçaları.

Yurtiçi ve yurtdışı ileri teknoloji üretim ve denetim tesisleri ile donatılmış fabrikamız, profesyonel mühendisler ve üretim ekibinin önderliğinde ISO kalite yönetim sistemi ve uluslararası standart ve düzenlemeleri sıkı bir şekilde takip etmektedir.

Hunan Çelik A.Ş., LTD. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti peşinde koşan "Kredi Temelli, Önce Müşteri, Yüksek Kalite, Yüksek verimlilik" ilkesinde ısrar etmektedir.

Çelik borumuz, petrol ve gaz boru hattı, su boru hattı, inşaat ve bina, tarama ve kazık projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Satış pazarımız, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Güney Amerika, Afrika ve benzeri gibi tüm dünyaya yayılıyor ve müşteriler arasında iyi bir üne kavuşuyor.

Hunan Steel Co., LTD'ye hoş geldiniz!

Hunan Steel, tek elden çelik boru çözümü ile En İyi Seçiminiz.