Tüm Kategoriler

Ana Sayfa>Hakkımızda>Şirket Profili

Şirket Profili

Hunan Çelik A.Ş., LTD. müşterilerimize hizmet veren eksiksiz bir üretim ve satış sistemine sahiptir. Aşağıdaki gibi:

20190722161516691669

 Hunan Çelik  Co, Ltd önde gelen biridir 
20190723140090539053

üreticileri Çin'de çelik boru imalatı, ağırlıklı olarak ERW Çelik Boru, SSAW Çelik Boru, LSAW Çelik Boru, SMLS Çelik Boru, Petrol Ülkesi Boru ürünleri, İçi Boş Bölümler, Kazan Çelik Borusu, Alaşımlı Çelik Boru,Paslanmaz çelik boru ve Boru Ek Parçaları. Şirket, Furong Özel Bölgesi, Changsha'daki Hunan Çelik Sanayi Bölgesi'nde yer almaktadır. 

Hunan, Hebei ve Tianjin Eyaletinde birkaç üretim üssü kurduk. Bilimsel gelişmeleri genel reform ve gelişmesinde kılavuz olarak alıyoruz, bilim ve teknolojinin rehberliğinde kalite-karlılık yolunun geliştirilmesine bağlı kalıyoruz ve dışa dönük olarak devam ediyoruz. merkezi çin'i ayakta durma ve güneybatı geliştirme stratejisinin uygulanmasıyla geliştirme, yıllık 1 milyar rmb'nin üzerinde bir satış geliri ile 3 milyon tondan fazla bir üretim ölçeğine ulaşmak için büyük çaba göstereceğiz ve 500 en iyi çelik sıralamasına gireceğiz. dünyadaki işletmeler.


Hunan Çelik A.Ş., LTD.  Çelik boru ve boru ek parçaları imalatında üstün bir coğrafyaya ve rahat ulaşıma ve çeşitli sapmalara sahip geniş modern fabrika binalarına sahip olan şirket, yüksek teknolojili ve yüksek katma değerli çelik ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Otomobil, beyaz eşya, konteyner, petrol ve doğal gaz arama ve basınçlı kap sektörlerinin ana çelik tedarikçisi haline gelen Standard Steel, ürünlerini Japonya, Güney Kore ve Avrupa ve Amerika ülkeleri de dahil olmak üzere kırkın üzerinde ülke ve bölgeye ihraç ediyor…

İle 32,000 metrekarelik depoda 72,000 ton çeşitli çelik malzeme stokladı, Şimdiye kadar birinci sınıf bir bina inşa ettik. sıcak haddelenmiş ve soğuk çekilmiş üretim hatları dikişsiz çelik boruve HF kaynağı ve tozaltı ark kaynağı. Şirket, GB、ASTM、DIN、JIS、ISO gibi yetkili kuruluşlardan standart konusunda ısrar ediyor. Her yıl farklı standartlarda dikişsiz çelik boru ve kaynaklı çelik boru 250,000 tona kadar. Ve ürünler, petrol endüstrisi, kimya mühendisliği, tıp, kağıt fabrikası, gemi inşa endüstrisi, hükümler, nükleer enerji, mühimmat endüstrisi gibi birçok endüstriye yaygın olarak uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra, firmamız bitmiş ürünleri test etmek için girdap akımı testi, süpersonik muayene, spektrum analiz cihazı gibi farklı test yöntemleri uygulamıştır. Ayrıca, ürünümüzün kaliteli olmasını garanti eden ISO9001:2008,SGS,BV,RINA,ISO14001:2004 ve benzerlerini ödüllendirdik.