Tüm Kategoriler

Ana Sayfa>Atölyeler>Muayene Merkezi

Muayene Merkezi

Hunan Steel Co.,Ltd, 8 takım sıcak haddelenmiş demire sahiptir. dikişsiz çelik boru üretim hattı ve yıllık 6 ton üretim kapasiteli 250,000 takım soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru üretim hattı, boyut aralığı 73 mm'den 630 mm'ye kadardır. ERW Çelik Boru, SSAW Çelik Boru, LSAW Çelik Boru, SMLS Çelik Boru, Petrol Ülkesi Boru ürünleri, İçi Boş Profiller imalatı,Kazan Çelik Boru, Alaşımlı Çelik Boru,Paslanmaz çelik boru ve Boru Ek Parçaları.
Sürekli mandrel haddeleme işlemi ve yaklaşık olarak boyut aralığında itme tezgahı işlemi. 21 ila 178 mm dış çap. Kontrollü (kısıtlı) yüzer mandrel çubuğuna sahip çok ayaklı tıpalı değirmen (MPM) ve yakl. 140 ila 406 mm dış çap. Yaklaşık boyut aralığında çapraz rulo delme ve pilger haddeleme işlemi. 10.3 mm ila 812 mm (1/8" ila 32") dış çap.

Şeridi veya levhayı yuvarlar ve ardından boruyu HF kaynağı veya tozaltı kaynağı ile çelik borulara kaynak yapar. Kaynaklı boru yapma makinesi, rulo açıcı, tesviye makinesi, alın kaynakçı, döngü, doğrultma makinesi ve yüksek frekanslı ekipmanlardan oluşur. Yenilikçi üretim hattımız ve üretim hattının her bir birimi sadece ekonomik değil, aynı zamanda pratiktir. Yuvarlak boru üretirken komple üretim hattı ZTF teknolojisini benimser, müşteri takım masraflarını %60 oranında azaltacaktır.

                              

delici değirmen

Konik makaranın özellikleri, hızlı yuvarlanma ve tek tip boru kalınlığı, besleme açısı ve ayak açısı için kolayca ayarlanabilir, makara tasarrufu mevcut, PLC kontrol sistemi, süper önkoşulu ve yüksek otomasyonu ile yurtiçinde olağanüstü.
Hafif esneme Azaltma Değirmeni 
Üç silindirin ilgili güç aktarımı, esnek ayar, yüksek hassasiyetli dış çap ve üstün yüzey kalitesi olarak karakterize edilir.
Döner Isı Fırını
LEG, otomatik fırın sıcaklığı, fırın basıncı ve fırın akışı, yerel tepe kontrol performansı ile beslenen tek veya çift besleme mevcuttur.

Soğutma Yatağı
Kademeli soğutma yatağı, motor tahrikli, hidrolik kontrollü çevirmeli, 27*28m olarak soğutma kesitli, çift beslemeli.

Sıcak Haddehane
Konik silindir, büyük disk, esnek ayar, hidrolik kontrollü kilit sistemi ve denge sistemi, kolay ve güvenilir çalışma, maksimum delinmiş kütük çıkış çapı 300mm, maksimum uzunluk 14m, “DEYANG ERZHONG” tarafından tasarlanmış ve “Angang Group makine imalat şirketi tarafından üretilmiştir. ”; tasarımı, üretimi ve kontrolü için üst sınıf sıralamasında.


Tüp kesici
Yingcheng Huaxing Tool Machine Limited Şirketi tarafından sağlanan yüksek performanslı boru kesici, yüksek hızlı ve iyi işlenmiş kesim olarak sysfeaturs.