Tüm Kategoriler

Ana Sayfa>Hizmetler>depo

depo

20190723101359445944

20190723101585648564

Çok çeşitli istisnai birinci sınıf çelik ürünleri ile, Hunan Steel'in depoları, müşterilerimizin zorlu envanter ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz bir şekilde nitelikli özel sınıflar sunabiliriz. Çok çeşitli istisnai birinci sınıf çelik ürünleri ile özel kalite çelik ürünler sunabiliriz.

Faaliyet gösterdiğiniz endüstri sektörü ne olursa olsun Hunan Steel, ülke çapındaki müşterilerimize hizmet taahhüdümüzü yerine getirebilmemizi sağlamak için özel depolama ve dağıtım operasyonları sağlar.Sorunlarınızı anlayarak ve iş ve lojistik ihtiyaçlarınızı tahmin ederek, Hunan Çelik işletmeniz için değer yaratacak sağlam çözümler sağlayın.

Geniş depolarımız, ürünleri korozyon gibi atmosferik tehlikelerden koruyan samimi bir ortama sahiptir. Ayrıca bir depo kontrolörü ekibi tarafından tam olarak desteklenerek, ürün yelpazemiz için zamanında teslimatlar yapmaya kararlıyız. Ek olarak, nihai varış noktasında ürünlerin zamanında teslimatını yapmaktan da sorumluyuz.

Standart olmayan boyutlar ve kaliteler için özel gereksinimleri olan müşterilere hizmet verme konusunda özel uzmanlık geliştirdik. Bu nedenle, müşterinin özel boyut ihtiyacını karşılayabilir ve aynı zamanda malzemenin kimyasal ve fiziksel özelliklerini koruyabiliriz.